پنج شنبه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

پایان نامه رابطه بین بازیهای رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان

پایان نامه رابطه بین بازیهای رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان در قالب ورد در ۶۵ صفحه (قابل ویرایش و پرینت) به قیمت ۱۶۹۰۰ تومان که شما کاربر عزیز بلافاصله بعد از پرداخت می توانید این پایان نامه را دانلود نمایید.

پایان نامه رابطه بین بازیهای رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان

بررسی بازیهای رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان

مقدمه

دوران کودکی و نوجوانی سنین بسیار حساسی است که باعث شکل گیری شخصیت افراد می شود. آنها در این سنین یاد می گیرند چگونه در جامعه در کنار دیگران زندگی کنند و با آنها رابطه داشته باشند و نیازهای خود را برآورده سازند؛ اما اگر در این دوران مهارت های لازم را فرا نگیرند در آینده نمی توانند افراد موفقی باشند.

یکی از راه های فراگیری این مهارت ها بازی کردن است. کودک در خلال بازی نه تنها روحیه شادابی پیدا می کند، بلکه مهارت های اجتماعی را نیز می آموزد.

مسئله ای که امروزه والدین با آن درگیر هستند و برای آنها نگرانی ایجاد کرده بازی های رایانه ای است.

بازی های رایانه ای از نظر محتوا، گرافیک و نحوه ی برنامه ریزی شدن، چنان جذاب هستند که کودکان و نوجوانان و حتی افرادی با سنین بالاتر نیز جذب آنها می شوند و دوست دارند این بازی ها را انجام دهند. وقتی فرد شروع به بازی می کند، می خواهد تا آخرین مرحله پیش برود و اگر نتوانست بارها تلاش می کند. این عمل باعث می شود او نسبت به مابقی کارهایی که باید انجام دهد و همچنین زمان غافل شود. برای این افراد فقط بازی مهم است. اگر این افراد به حال خود رها شوند فراموش می کنند نیازهای اولیه خود مانند غذا خوردن را برآورده سازند.

در انجام بازی های رایانه ای باید حد اعتدال را رعایت کرد وگرنه علاوه بر بیماری های جسمانی و روانی که فرد ممکن است با آن درگیر شود، باعث می شود کودکان و نوجوانان زمان کمتری را برای یادگیری علوم اختصاص دهند و درنتیجه دچار افت درسی شوند؛ البته بیشتر والدین سعی می کنند بر کارهای فرزندانشان نظارت داشته باشند؛ اما برخی از نوجوانان چنان درگیر این بازی ها می شوند که دیگر قابل کنترل نیستند.

آنها از رفتن به میهمانی سرباز می زنند تا ساعات بیشتری را بتوانند صرف این بازی ها بکنند، دوست، آشنا، فامیل و همچنین غذای آنها این بازی ها می شود. در این جاست که آنها نه تنها به خود آسیب می رسانند، بلکه جامعه را در آینده با مشکلاتی مواجه می کنند؛ زیرا فردی که باید سال های بعد اداره جامعه را در دست گیرد به علت آموزش ندیدن، توانایی لازم برای زندگی کردن را ندارد و نمی تواند در جهت رشد و توسعه کشور نقشی را ایفا کند.

دانلود پایان نامه بازی های رایانه ای

پایان نامه رابطه بین بازیهای رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان

پایان نامه رابطه بین بازیهای رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان

پایان نامه رابطه بین بازیهای رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان

جهت دانلود پایان نامه رابطه بین بازیهای رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان از لینک اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
65 WORD 16,900 تومان

پایان نامه رابطه بین بازیهای رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجواناندریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *