دوشنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

مقاله آکوستیک امیشن AE (تست غیر مخرب)

مقاله آکوستیک امیشن AE (تست غیر مخرب) در قالب ورد قابل ویرایش و پرینت در ۲۸ صفحه با بهترین کیفیت و به صورت کامل به قیمت ۶۹۰۰ تومان که بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود نمایش داده می شود.

مقاله آکوستیک امیشن

مقاله آکوستیک امیشن

انواع سيگنالهاي اکوستيک اميشن

سيگنال اکوستيک اميشن، سيگنال الکتريکي است که با دريافت موج توسط سنسور توليد شده است. اين امواج که توسط سنسورها ثبت شده و به صورت سيگنالهاي الکتريکي وارد سيستم اکوستيک اميشن مي‎شوند، به دو دسته تقسيم مي‎شوند. دسته اول مربوط به اتفاقات اکوستيک اميشن است که براي انجام آزمون ضروري بوده و حاوي اطلاعات مفيدي از حوادث درون قطعه است. دسته دوم شامل تمامي امواج ناخواسته‎اي که نه تنها حاوي اطلاعات مفيد نيستند بلکه وجود آنها انجام صحيح آزمون را تحت تاثير قرار مي‎دهد. اين امواج را اصطلاحاً نويز مي‎نامند. سيگنالهاي دريافت شده به دو نوع زود گذر و نوع پيوسته تقسيم مي‎شوند .
• سيگنال زودگذر
اين نوع از سيگنالها که سيگنال انفجاري نيز ناميده مي‎شوند به صورت يک سيگنال مستقل که از يک واقعه اکوستيک اميشن مستقل به وجود مي‎آيد مشاهده مي‎شود. انفجار، پالس يا بسته موج کوتاهي است و گاهي اوقات ممکن است در زمينه‎اي از سيگنالهاي پيوسته و يا نويزها باشد، ولي نقاط شروع و پايان به وضوح از نويزها مشخص مي‎شود. هنگامي که يک انفجار به وسيله سيستم اکوستيک اميشن شناسایي مي‎شود اصطلاحاً مي‎گويند که يک ضربه وارد شده است
• سيگنال پيوسته
چنانچه نرخ وقوع زياد باشد سيگنالهاي انفجاري مستقل با يکديگر ترکيب شده و به صورت پيوسته در مي‎آيند. سيگنالهاي پيوسته شامل دامنه‎ها و فرکانسهاي گوناگوني هستند که پايان نمي‎يابند.

جهت دریافت مقاله آکوستیک امیشن AE (تست غیر مخرب) از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
28 WORD 6,900 تومان

مقاله آکوستیک امیشن AE (تست غیر مخرب)لینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *