چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

دانلود گزارش کارآموزی تولیدات صنایع پلاستیکی (قالبسازی)

دانلود گزارش کارآموزی تولیدات صنایع پلاستیکی (قالبسازی) در قالب ورد به صورت کامل و اماده در ۵۸ صفحه به قیمت ۴۹۰۰ تومان که لینک دانلود بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

گزارش کارآموزی قالب سازی پلاستیک

مقدمه
انگيزه اي فراگير صنعتگران كشور را به تلاش روز افزون جهت بهبود بهره وري و ارتقا كيفي و ايجاد تنوع و نوع آوري در محصولات دعوت مي كند.
با تكيه بر پتانسيل تحقيق و توسعه و با به كارگيري تكنولوژي هايي كه با استانداردهاي روز همگام و همراه مي باشد و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجي است، در كنر ديگر صنعتگران گامي بلند در جهت بهبود كيفيت خدمات و كسب رضايت خاطر مشتريان برداشته است. كه اين همه، ميسر نيست مگر با حمايت، اعتماد و پشتيباني متخصصين، توليد كنندگان و صنعت گران كشور.
قالب سازی سریع
لبهاي نرم معمولا از سيليکون، رزينهاي اپوکسي، آلياژهاي نقطه ذوب پايين و شنهاي ريخته گري ساخته مي شوند، و امکان ريخته گري فقط يک نمونه و يا توليد تعداد کمي را فراهم ميکنند. در روشهاي قالبسازي سخت، که قالب معمولا از فولاد ساخته مي شود، امکان توليد تعداد بيشتري قطعه فراهم ميشود.قالب سازي مستقيم به معني ساخت مستقيم به معني ساخت مستقيم قالب ، بوسيله فرايند RP است. بعنوان مثال در مورد قالب تزريق پلاستيک، حفه هاي نري و مادگي، راهگاها و سيستم پران، مستقيما با اســـــتفاده از فرايند RPساخته مي شود. در قالب سازي غير مستقيم، فقط الگوي اصلي با استفاده از فـــــــــــــرايند RP ساخته مي شود، و سپس مي توان يک قالب سيليکوني، رزيني اپوکسي، فلز نقطه ذوب پايين، يا سراميکي را از الگوي اصلي بدست آورد.

فهرست :

مقدمه۱

قالب سازي سريع۱

قالب سازي rtv silicon….۲

مراحل فرآيند ساخت قالب سيليكوني۳

فرآيند ketool 4

تفت جوشي مستقيم فلزي۵

جوشكاري در قالب سازي۶

خواص مكانيكي و تركيب شيميايي چند نمونه لز جوش۱۰

آناليز تقريبي فلز جوش۱۱

قالبهاي دايكاست۱۷

ريخته گري در قالب دو غابي۱۸

پس زمينه تاريخي۳۸

اولين تعريف از ماشين كاري سريع۴۲

برخي معايب استفاده ….۴۴

فلزات غير فرو فلزات فرو۴۶

سنگ زني خزشي۵۴

منبع۵۶

جهت دانلود گزارش کارآموزی تولیدات صنایع پلاستیکی (قالبسازی) از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
58 WORD 4,900 تومان

دانلود گزارش کارآموزی تولیدات صنایع پلاستیکی (قالبسازی)لینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *