چهارشنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

مقاله کاربرد پردازش تصویر و بینایی ماشین در صنایع غذایی

دانلود مقاله کاربرد پردازش تصویر و بینایی ماشین در صنایع غذایی در قالب word به صورت کامل قابل ویرایش در ۱۴ صفحه به قیمت ۷۹۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

مقاله کاربرد پردازش تصویر و بینایی ماشین در صنایع غذایی

چکیده
در این پژوهش کاربرد پردازش تصویر در حوزه های مختلف صنایع غذایی تشریح می گردد . هدف این مقاله نشان دادن برتری های فناوری بینایی ماشین بر روش های سنتی و دستی مورد استفاده در صنایع غذایی است. بدین صورت که در آغاز معرفی کلی از پردازش تصویر و اجزای اصلی سیستم ان انجام شد و در ادامه محصولات غذایی گروه بندی شدند و پژوهش های انجام شده در هر گروه مورد بررسی قرار گرفتند.این محصولات بر اساس یک سری فاکتورها مورد ارزیابی قرار گرفتند که یکی از مهمترین انها فاکتور رنگ بود که در نهایت نتایج قابل توجهی به دست امد و این نتیجه حاصل شد که پردازش تصویر می تواند به عنوان یک روش سریع ، اقتصادی ، غیر تماسی(بدون دخالت انسان) و با دقتی بسیار بالا تر از روش های بازرسی چشمی و دستی ، در کنترل کیفیت خطوط تولید کارخانجات محصولات غذایی به کار گرفته شود.

جهت دانلود مقاله کاربرد پردازش تصویر و بینایی ماشین در صنایع غذایی از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
14 WORD 7,900 تومان

مقاله کاربرد پردازش تصویر و بینایی ماشین در صنایع غذاییدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *