پنج شنبه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

تجربيات يک معلم ابتدایی موفق

دانلود تجربيات يک معلم ابتدایی موفق در قالب word به صورت کامل در ۶۰ صفحه به قیمت ۵۹۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

تجربیات معلمان ابتدایی

تجربيات يک معلم ابتدایی موفق

فهرست مطالب
عنوان صفحه
مقدمه
محبت زياد
دزد مدادها
دانش آموز بيقرار
ورود به مدرسه دخترانه
لبخند معلم
عشق به معلم
كتابخانه مدرسه
دانش آموزان كندنويس
دانش آموز كمرد
اضطراب امتحان
ديدار با اولياء
وسايل كمك آموزشي
رمز موفقيت
ديكته شب
تكاليف خانه
ورزش و تدريس

«مقدمه »

مدت شانزده سال است كه در شغل مقدس معلمي‏، همان كه شغل انبياء مي نامند، مشغول به تدريس هستم و در طي اين سالها تجربيات زيادي اندوخته ام و همچنين از تجربيات ديگران استفاده كند و راه پيمودشده را مجدداً پيمودن خطاست‏، چون استفاده از تجربيات ديگران راه رسيدن به هدف را كوتاهتري كند.

من هرگز فكر نمي كردم بتوانم مجموعه اي را بنويسم كه هم اكنون در پيش روي شماست ، ولي بايد اذعان كنم اگر لطف و عنايت خداوندي و استمداد خانم فاطمه زهرا (س) نبود،بنده موفق به نوشتن اين كتاب نمي شدم و از اين بابت سجده شكر به جاي آورم و از خداوند منان بسيار سپاس گزارم. من هرگز خود را از همكارانم بالاتر و با تجربه تر نمي دانم‏،بلكه همه فرهنگيان را استاد خود دانسته و شاگرد آن ها هستم‏، ولي به عنوان يك معلم جزء به خود اجازه دادم تا تجربيات اندك خودم را در اختيار آنها بگذارم شايد يك درصد هم كه شده راه گشاي كار آنها در امر آموزش باشد. در پايان دست همه همكاران فرهنگي را مي بوسم و به آنها خسته نباشيد مي گويم و آرزوي موفقيت آنها را در تمامي مراحل كار و زندگيتان از خداوند متعال خواستارم.

جهت دانلود تجربيات يک معلم ابتدایی موفق از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
60 word 5,900 تومان

تجربيات يک معلم ابتدایی موفقدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *