نمونه سوالات پیام نور

دانلود پرسشنامه علاقه مندی به رشته تحصیلیدانلود پرسشنامه علاقه مندی به رشته تحصیلی در قالب word به صورت کامل به قیمت ۳۵۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دانلود پرسشنامه علاقه مندی به رشته تحصیلی

شرح مختصر:
مخاطب عزیز! فرم نظر سنجی زیر حاوی سوالاتی پیرامون میزان علاقه مندی به رشته تحصیلی دانشگاهی شما است. اطلاعات بدست آمده صرفا برای انجام تحقیق پژوهشی مورد استفاده قرارمی گیرد. مطمئنا اطلاعات شما در نزد محقق محفوظ خواهد ماند.لطفا این پرسشنامه را با کمال دقت و صداقت پر نمایید.
بررسی روایی پرسشنامه:
به منظور بررسی و تایید روایی پرسشنامه نظرات تعدادی از اساتید این رشته که در زمینه تهیه پرسشنامه فعالیت دارند مورد توجه قرار داده شده است که در این راستا توضیحات ایشان به منظور حذف و اضافه کردن بعضی از سؤالات و نیز جا به جایی قسمت های پرسشنامه اقدام شده است و پس از ارائه نمونه هایی پرسش نامه،تقریبا تمامی سؤالات از سوی اعضای جامعه آماری پاسخ داده شده و این پاسخ ها به صورت تک به تک مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی پایایی پرسشنامه:
اصلاحات و تغییراتی که در پرسشنامه بوجود آمد به دلیل ابهام در بعضی سؤالات و نیز پیچیدگی در تعدادی سؤالات بود که به توضیحات بیشتری نیاز داشتند زیرا باعث می شدندکه برداشت های مختلفی از آنها بدست آید.
رشته تحصیلی خود را با آگاهی قبلی انتخاب کردم.
سطح تحصیلات خانواده و خویشاوندان در انتخاب من موثر بوده است.
عوامل محیطی و شرایط اجتماعی باعث اجبار من در انتخاب من در رشته شد.
و …

جهت دانلود پرسشنامه علاقه مندی به رشته تحصیلی از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
2 WORD 3,500 تومان

دانلود پرسشنامه علاقه مندی به رشته تحصیلیدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها:
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور