نمونه سوالات پیام نور

دانلود گزارش کارآموزی تابلو ledهمیار دانشجو
گزارش کارآموزی تابلو led – تابلو روان که در ادامه می توانید قسمتی از این گزارش را مشاهده نمایید.
مقدمه و تشکر
به نام خدا
اینجانب ……………… دانشجوی کارشناسی الکترونیک ورودی ۱۳۸۹ در ترم مهر ۹۲ واحد کار آموزی را اخذ کرده و به فعالیت در حوزه تعمیرات لوازم الکترونیکی و ساخت و طراحی تابلوهای الکترونیکی ال ای دی ثابت و روان در مرکز ساخت و طراحی تابلوهای ال ای دی به نشانی ………………………………….. مشغول به کار شدم.
هم اکنون به موجب آموزشهایی که دیده ام و مهارتی که بدست آورده ام بعد از اتمام دوره کارآموزی مشغول به فعالیت در ساخت تابلوهای ثابت و روان شده ام.
با تشکر فراوان از استاد عزیزم …………………….. و سرپرست کارآموزی آقای ………………….. که در این مدت بنده را در زمینه تعمیرات لوازم الکترونیکی و همچنین در خصوص ساخت و طراحی تابلو های ثابت ال ای دی، راهنمایی کرده و آموزش داده اند.

گزارش کارآموزی تابلو روان

آشنایی کلی با محل کارآموزی
مرکز تعمیرات و فروش قطعات الکترونیک ایران الکترونیک در سال ۱۳۸۵ توسط جناب آقای محمد میان آبی تاسیس شد.
در شروع کار ابتدا کارهای تعمیرات لوازم الکترونیکی همانند تلویزیون و ال سی دی، لوازم پخش خانگی و کنسول های بازی را انجام میدادند و بعد از در کنار کار تعمیرات برای اولین بار در شوشتر تمامی لوازم ساخت کیتهای الکترونیک و همچنین قطعات مورد نیاز جهت علاقه مندان به الکترونیک عرضه می نمود.
در سال ۱۳۸۹ همچنین برای اولین بار در شوشتر مشغول به فعالیت در ساخت تابلوهای الکترونیکی ال ای دی شدند و در همان سال سایت تعمیرکاران را تاسیس نمودند. که هم اکنون با بیش از ۴۰ هزار نفر کاربر یکی از تخصصی ترین مرکزهای آموزش الکترونیک در همه زمینه ها اعم از آموزش تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی، آموزش مجازی الکترونیک و گردآوری مقالات و جزوات آموزشی در سایت، بحث های تخصصی و الکترونیک و پاسخ به سوالات کاربران و دانشجویان است.
یکی از قسمت های مهم این سایت آموزش طراحی و ساخت تابلوهای ال ای دی ثابت و روان می باشد که بنده کار ساخت و طراحی این تابلوها را از ایشان یاد گرفته ام.

دانلود گزارش کارآموزی تابلو led (ال ای دی)در قالب word به صورت کامل با کیفیت بسیار خوب به قیمت ۵۰۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.گزارش کارآموزی تابلو led به صورت استاندارد می باشد و قابلیت ویرایش را نیز دارد.

دانلود گزارش کارآموزی تابلو led

فهرست گزارش کارآموزی تابلو led

فصل اول: آشنایی کلی با مکان کارآموزی ۵

فصل دوم: ارزیابی بخش های مرتبط با رشته الکترونیک .. ۶

فصل سوم: آموخته ها .. ۸

ال ای دی چیست؟ .. ۸

تکنولوژی ال ای دی ۹

تاریخچه ال ای دی ۱۰

خصوصیات ال ای دی ۱۲

کاربردهای ال ای دی ۱۳

ال سی دی چیست؟ .. ۱۴

تکنولوژی ال سی دی ۱۵

کریستالهای مایع .. ۱۵

انواع کریستالهای مایع .. ۱۷

پیشرفت های ال سی دی ۱۹

مقایسه ال ای دی و ال سی دی . ۲۰

تابلو سازی ال ای دی . ۲۲

تابلو های روان . ۲۲

تابلو های ثابت . ۳۲

نرم افزار کرل دراو ۳۲

نرم افزار ال ای دی تولز ۳۳

نحوه جایگذاری و برقراری اتصالات ال ای دی ها . ۳۴

تعیین مقدار مقاومت بر اساس رنگ ال ای دی در ولتاژ های مختلف ۳۵

ساخت مدار فلاشر ( چشمک زن ) ۳۶

نمونه کار ساخته شده ۳۷

جهت دانلود گزارش کارآموزی تابلو led از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
38 word 5,000 تومان

دانلود گزارش کارآموزی تابلو ledدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور