دوشنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

جزوه کتاب برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک با رویکرد تدوین استراتژی لطف الله فروزنده

دانلود جزوه کتاب برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک با رویکرد تدوین استراتژی نویسندگان لطف الله فروزنده ، محمدتقی امینی، صمد خبازباویل، محمد حکاک در قالب pdf-ppt که شامل قسمتهای مهم این درس می باشد به قیمت ۴۹۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

کتاب برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک با رویکرد تدوین استراتژی

قسمت از این جزوه :

مفهوم مدیریت استراتژیک

مدیریت استراتژیک هنر و علم تدوین , اجرا و ارزیابی تصمیمات وظیفه ای چندگانه است که سازمان را قادر می سازد به مقاصد خود دست یابد. مدیریت استراتژیک شامل سه بخش اصلی تدوین , اجرا و ارزیابی استراتژی می باشد.

تدوین استراتژی

در این مرحله ماموریت سازمان / شرکت تعیین شده , عوامل خارجی و داخلی بررسی می شوند تا فرصتها , تهدیدها , قوتها و ضعفها مشخص شوند و بر اساس آنها اهداف و استراتـژی های مختلف سازمان در سطوح مختلف تعیین شوند. در این قسمت ما بدنبال اثربخشی هستیم.

اجرای استراتژی

در این مرحله استراتژی های تعیین شده در مرحله تدوین بایستی به اجرا درآیند. برای اجرای استراتژی ابتدا اهداف و سیاستها در راستای ماموریت و استراتژی ها تعیین شده و بر اساس آنها منابع سازمان تخصیص داده می شوند و سپس در ساختار مناسبی و با فرهنگ سازنده هدایت می شوند تا استراتژیها به اجرا در آیند. در اینجا ما بدنبال کارآیی هستیم

ارزیابی استراتژی

در این مرحله تغییرات احتمالی عوامل تاثیر گذار داخلی و خارجی و اثرات احتمالی آنها بر ماموریت , اهداف و استراتژی ها و راه کارهای اجرایی بررسی می شود. هم چنین نحوه انجام هر کدام از مراحل تدوین و اجرای استراتژی از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت نتایج به دست آمده و نحوه دستیابی به آنها مورد ارزیابی قرار می گیرند تا انحرافات احتمالی شناسایی شده و در جهت رفع آنها اقدام شود . در اینجا ما بدنبال بهره وری هستیم.

جهت دانلود جزوه کتاب برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک با رویکرد تدوین استراتژی لطف الله فروزنده از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
pdf 4,900 تومان

جزوه کتاب برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک با رویکرد تدوین استراتژی لطف الله فروزندهلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *