پنج شنبه , ۲۸ تیر ۱۳۹۷

دانلود جزوه خلاصه کتاب مدیریت بهداشت و درمان سعید آصف زاده

دانلود جزوه خلاصه کتاب مدیریت بهداشت و درمان سعید آصف زاده در قالب pdf با کیفیت عالی به قیمت ۶۵۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دانلود کتاب مدیریت بهداشت و درمان سعید آصف زاده

قسمتی از این فایل :

بیش از نیم قرن از طرح موسسات بهداشت و درمان در قالب سیاستها و طرح های بهداشتی درمانی نمی گذرد.اگر چه پزشکی از پرسابقه ترین نهادهای اجتماعی فرهنگی است که به علت پیوستگی و قرابت آن با حیات انسانی از پدیده هایی است که انسان بطور مستقیم با آن در تماس می باشد و بدین لحاظ است که بررسی های تاریخی ریشه های آن را در مذهب ، اسطوره شناسی ، سنتها و آداب و رسوم اجتماعات گوناگون نشان می دهد ولی ارائه این خدمت در قالب سازمان یافته ان را عمر بسیار کوتاهی برخوردار است و به خصوص قدمت صنعت بهداشت و خدمات بهداشتی و طب پیش گیری و سازمانهایی که این گونه خدمات ارائه می دهند در کشورهای در حال توسعه از ربع قرن هم کوتاه تر است.

پزشکی به صورت بخشی از نیاز انسان و تمایل او به بقا سابقه ای بس طولانی داشته و مدارک تاریخی نشان می دهد که تحولات مربوط به امر پزشکی در بابل ۶۰۰۰ سال قبل یعنی ۴۰۰۰ سال پیش از یونان آغاز گشت.مذهب بابل در آن دوره مبتنی بر وجود خدایان متعدد بوده است. برخی از این خدایان به عنوان مکافات گناهانی که بندگان مرتکب می شدند آنان را بیمار می کردند.اعتقادات و آگاهی های پزشکی بابل از آنها که جنبه باستانی داشتند و یا آنهایی که بعدها از دیگران اخذ شدند به تدریج در جامعه پزشکی آشور رسوخ یافت به طوری که آشور نیز اعتقاد پیدا کرد سلامتی و بیماری از طرف خدایان به بندگان اعطا می گردد.

جهت دانلود جزوه خلاصه کتاب مدیریت بهداشت و درمان سعید آصف زاده از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
pdf 6,500 تومان

دانلود جزوه خلاصه کتاب مدیریت بهداشت و درمان سعید آصف زادهلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *