دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷

دانلود خلاصه کتاب مدیریت رفتار سازمانی هرسی و بلانچارد

دانلود خلاصه کتاب مدیریت رفتار سازمانی هرسی و بلانچارد ترجمه علی علاقه بند در قالب pdf به صورت کامل با بهترین کیفیت که مجموعه ای از مهمترین قسمتهای این درس می باشد را به قیمت ۲۹۰۰ تومان آماده نمودیم لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

خلاصه رفتار سازمانی هرسی بلانچارد

خلاصه رفتار سازمانی هرسی بلانچارد

بسیاری از حساسترین مشکلات ما نه در حیطه چیزها بلکه در قلمرو انسانها است . بزرگترین درماندگی انسان ناتوانی در دستیابی به همکاری و تفاهم با دیگران است.

التون میو : نتایج ناشی از عدم تعادل میان توسعه مهارت های فنی و اجتماعی برای جامعه فاجعه آمیز خواهد بود.

 میو علوم موفق را شیمی ، فیزیک و فیزیولوژیک و علوم ناموفق را روانشناسی ، جامعه شناسی و علوم سیاسی نامید. میو به این دلیل علومی را موفق نامید که در تحصیل این علوم تئوری و عمل هر دو مسیر می شوند. مدیریت : کار کردن با افراد و بوسیله افراد و گروه ها برای تحقق هدفهای سازمانی.

مدیریت : دستیابی به هدفهای سازمان از طریق هدایت و رهبری.

رهبری ماهیتا مفهومی وسیعتر از مدیریت است.مدیریت نوع خاصی از رهبری تلقی می شود که در آن حصول و تحقق هدفهای سازمانی اهمیت دارد.فرق اصلی میان مدیریت و رهبری در کلمه سازمان است.

رهبری ضمن اینکه برای تحقق هدفهایش مستلزم کار کردن با افراد است لیکن این هدفها لزوما هدفهای سازمانی نیستند.

برنامه ریزی متضمن تعیین هدفها و مقاصد سازمان و تهیه نقشه و برنامه کار است.

سازماندهی مستلزم آن است که منابع (افراد ، سرمایه و تجهیزات) به موثرترین شیوه برای حصول هدفها فراهم شود.ویلیام جیمز در تحقیقی درباره انگیزش به این نتیجه رسید که کارکنان ساعتی تقریبا با میزان کاری در حدود ۲۰ الی ۳۰ درصد توانایی خود می توانستند شغل خود را حفظ کنند و اخراج نشوند.

جهت دانلود خلاصه کتاب مدیریت رفتار سازمانی هرسی و بلانچارد از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
pdf 2,900 تومان

دانلود خلاصه کتاب مدیریت رفتار سازمانی هرسی و بلانچاردلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *