پنج شنبه , ۲۸ تیر ۱۳۹۷

دانلود خلاصه کتاب قواعد و معیارهای طراحی شهری توسلی

دانلود خلاصه کتاب قواعد و معیارهای طراحی شهری توسلی در قالب pdf به صورت کامل و آماده که شامل قسمتهای مهم این درس می باشد به قیمت ۵۰۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دانلود کتاب قواعد و معیارهای طراحی شهری

خلاصه کتاب قواعد و معیارهای طراحی شهری

قسمتی از این فایل :

شکل و کارکرد فضاهای شهری (میدان و خیابان) در ایران تفاوت نمایانی با نمونه های اروپایی دارد.مطالعه فضای شهر ایرانی چنان که قبلا عنوان کرده ام مستلزم انجام بررسی دقیق در زمینه تاریخ و نظریه معماری ایران (معماری به مفهوم وسیع کلمه) است ، مطالعه ای فراتر از آنچه پیشگامانی چون پوپ ، گدار و گریشمن انجام داده اند.

چنین مطالعاتی باید بتواند زوایای تاریک و مبهم مطالعات گذشته را روشن کند و گاهی به پیش باشد نه تکرار کم مایه کار ایشان پیداست که این کاری است دشوار و در شرایط موجود بعید به نظر می رسد.زیرا آنان علاوه بر برخورداری از پشتیبانی دولت ایران و مراکز پژوهشی دولتهای منبوع خود افرادی دانشمند ، واجد صلاحیت و پرورده دانشگاه های پیشرفته جهان در دهه های گذشته بودند.امروز در شرایط فرهنگی جهان و ایران انجام چنین مطالعاتی دشوارتر به نظر می رسد.

جهت دانلود خلاصه کتاب قواعد و معیارهای طراحی شهری توسلی از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
pdf 5,000 تومان

دانلود خلاصه کتاب قواعد و معیارهای طراحی شهری توسلیلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *