پنج شنبه , ۲۸ تیر ۱۳۹۷

نمونه سوالات آزمون تصدی امر قضا

نمونه سوالات آزمون تصدی امر قضا را با توجه به آزمون استخدامی قوه قضاییه برای شرکت کنندگان در این آزمون را آماده کرده ایم که کمک زیادی به قبولی شما در آزمون استخدامی این ارگان میباشد. قوه قضاییه برای تکمیل کادر اداری از بین داوطلبان علاقه مند و واجد شرایط در رشته های مختلف از طریق برگزاری آزمون، استخدام میکند.

دانلود سوالات آزمون تصدی امر قضا

سوالات آزمون تصدی امر قضا تخصصی و عمومی :
 
– این مجموعه حاوی عین دفترچه سوالات آزمون تصدی امر قضا در سال های ۸۹،۹۰،۹۱،۹۲،۹۳ (اسکن شده) تحویل داده شده در سر جلسه آزمون میباشد و شما با مطالعه آنها در حال و هوای یک آزمون واقعی قرار خواهید گرفت.قابلیت پرینت تمامی دفترچه ها فعال می باشد
– سوالات آزمون قضاوت سال ۸۹ با جواب
– سوالات آزمون قضاوت سال ۹۰ با جواب
– سوالات آزمون قضاوت سال ۹۱ با جواب
– سوالات آزمون قضاوت سال ۹۲ با جواب
– سوالات آزمون قضاوت سال ۹۳ با جواب
 
تمام محصولات همیار دانشجوبه صورت فایل دانلودی می باشند و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ این محصول، همان لحظه قادر به دریافت محصول خواهید بود. این فرایند کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام میپذیرد.
جهت پرداخت مبلغ این محصول شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت آنلاین از درگاه بانک این بانک ها، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید و بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی، مبلغ محصول را پرداخت نمایید.
نوع فایل قیمت
PDF 3,500 تومان

نمونه سوالات آزمون تصدی امر قضالینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *