پرسشنامه استاندارد مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان

کلمات جستجو شده در گوگل (پرسشنامه استاندارد مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان)
پرسشنامه مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان – فایلود پرسشنامه آماده مدیریت، این پرسشنامه یک پرسشنامه استاندارد می باشد که مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان سازمان را مورد سنجش قرار می دهد. تعداد سوالات پرسشنامه پرسشنامه مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان این پرسشنامه یک پرسشنامه استاندارد می باشد که مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان سازمان را مورد سنجش قرار می دهد. تعداد سوالات پرسشنامه برابر با ۳۵ سوال و در چهار دانلود پرسشنامه مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان – فروشگاه دانلود پرسشنامه کامل و آماده مدیریت، این پرسشنامه یک پرسشنامه استاندارد می باشد که مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان سازمان را مورد سنجش قرار می دهد. تعداد سوالات برای جمع آوری داده ها از پرسشنامه سنجش مسؤالیت پذیری اجتماعی سازمانی )احمدی بررسی میزان مسئولیت پذیری و پاسخ گویی اجتماعی درک شده از سوی کارکنان

پرسشنامه استاندارد مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان با فرمت doc قابل پرینت و ویرایش.تعداد این پرسشنامه ۳ صفحه بوده و شامل ۳۵ سوال است.

مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان

این پرسشنامه یک پرسشنامه استاندارد می باشد که مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان سازمان را مورد سنجش قرار می دهد. تعداد سوالات پرسشنامه برابر با ۳۵ سوال و در چهار بعد تنظیم شده اند. این ابعاد به شرح زیر می باشند:
ابعاد مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنان شامل:
۱- خرده مقیاس قانونی: ۱-۲-۳-۵-۶-۷-۸
۲- خرده مقیاس اقتصادی: ۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۳-۱۴-۱۶
۳- خرده مقیاس اخلاقی: ۴-۱۵-۱۸-۲۰-۲۱-۲۲-۲۳-۲۸-۳۱
۴- خرده مقیاس نوع دوستانه: ۱۷-۱۹-۲۴- ۲۵-۲۶-۲۷-۲۹-۳۰-۳۲-۳۳-۳۴-۳۵
طیف مورد استفاده در این پرسشنامه ۵ درجه ای لیکرت است.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
3 WORD 4,900 تومان

پرسشنامه استاندارد مسئولیت پذیری اجتماعی کارکنانلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *