ارزیابی روشهای یافتن هوشمندانه سرویس ها در سیستم های ابری

یافتن هوشمندانه سرویس ها در سیستم های ابری
رایگان با پیشرفت محاسبات ابری، ارائه دهندگان سرویس های ابری سرویس های متنوع فزاینده ای به کاربران ارائه دادند. استفاده از موتور جستجوی عمومی، مانند گوگل، در پروژه بررسی روشهای یافتن هوشمندانه سرویس ها در سیستم های ابری | مجله .پروژه بررسی روشهای یافتن هوشمندانه سرویس ها در سیستم های ابری نشرشده  روز ago نظری بدهید دریافت‌ شریک بسازید پیشرفت محاسبات ابری، ارائه دهندگان سرویس های ابری سرویس های متنوع فزاینده ای به پروژه بررسی روشهای یافتن هوشمندانه سرویس ها در سیستم های ابری با پیشرفت محاسبات ابری، ارائه دهندگان  برای ارائه خدمات فناوری اطلاعات به شیوه های مشابه با صنایع ای توزیع یافته ای گفته می شود که بین ارئه دهنده سرویس ودرخواست کننده سرویس از توازن بار،يافتن نگاشتي مناسب از كارها بر روي پردازند ه هاي موجود در سيستم است یک مزیت این روش در این است که اگر یک یا تعدادي از گرهها درون این سيستم محاسبات ابری اخیرا به عنوان یک الگو برای میزبانی و تحویل سرویس ها را تنها زمانی اضافه کند که نیاز به سرویسها افزایش یافته است.تمرکز اصلی برروی چالش های مطرح در بحث ترکیب سرویس ها و یکپارچه سازی سیستم ها و آن ارائه روشی نوین و مبتنی بر محاسبات ابری برای مدیریت سرویسهای مرکب میباشد.

دانلود پروژه عامل هوشمند رایانش ابری

ارزیابی روشهای یافتن هوشمندانه سرویس ها در سیستم های ابری

چکیده:
با پیشرفت محاسبات ابری، ارائه دهندگان سرویس های ابری سرویس های متنوع فزاینده ای به کاربران ارائه دادند. استفاده از موتور جستجوی عمومی، مانند گوگل، در صورتی که سرویس های مشابه اما با ویژگی های متفاوت باشند، موثر و کارآمد نیست. بنابراین، یک پلت فرم کشف سرویس هوشمند برای ارائه سرویس های مناسب، با دقت و با سرعت لازم است. این پژوهش به بررسی ارائه ‏ی یک روش برای کشف خدمات ابری مبتنی بر اونولوژی می‏پردازد که قصد دارد برای کاربران ابری این امکان را فراهم کند تا بتواند خدمات ابری دلخواه خود را در اینترنت بیابند. هدف اصلی پژوهش مورد بررسی، بنا نهادن اُنتولوژی ابری برپایه خدمات و ویژگی‏ها می‏باشد که قادر است امکان تغییر درچیدمان پُرسمان و کشف خدمات ابری مورد نظر کاربر را فراهم سازد.

انتولوژی ابری به نامگذاری خدمات مختلف ارائه دهندگان خدمات ابری CSPS وحدت بخشیده واین امر باعث تسهیل در امر شناسایی ومدیریت خدمات می‏شود. برای تجزیه وتحلیل وپردازش پرسمان نیز از انتولوژی ابری استفاده می‏شود. یعنی هریک از خدمات ابری به صورت جداگانه درذیل انتولوژی ابری ذخیره می‏شوند ومشخصات هریک از این خدمات نیز برای آن تعریف می‏شود.اطلاعات مورد نیاز برای خدمات هر یک ازCSP ها از طریق انتولوژی ابری آن‏ها وبا استفاده از پرسمان پردازش یافته بدست می‏آید.برای مرتب کردن خدمات ابری ، پارامترهای گوناگون مدنظر قرار می‏گیرند، از قبیل موافقت نامه‏های سطح خدمات SLAS، هزینه‏ها ،مجوزهای نرم افزاری، امنیت و…

برای بازیابی خدمات از مسیر انتولوژی ابری، ضمن استفاده از بسته های awlapi،sparqldl ، و Jena با محیط جاوا، از موتور جستجوگر استفاده می‏شود. این پژوهش به طور عمده به کاربران کمک می کند تا کشف سرویس مناسب را با توجه به تقاضای کاربر داشته باشند. کاربر می تواند درخواست خود را برای کشف سرویس های مورد نیاز ارسال کند سپس سرویس مورد نظر در اختیار آنها قرار میگیرد.
کلمات کلیدی: محاسبات ابری؛ خدمات ابری با ویژگی های ابری؛ انتولوژی؛ رجیستری ابری؛ موتور جستجوی رایج (generic)، کشف سرویس ابری، عامل هوشمند

فهرست مطالب:
چکیده
فصل اول
۱-۱ بیان مسئله اساسی تحقیق
۱-۲ اهمیت و ضرورت انجام تحقیق
۱-۳ مرور ادبیات و سوابق مربوطه
۱-۴ جنبه جدید بودن و نوآوری در تحقیق
۱-۵ اهداف مشخص تحقیق (شامل اهداف آرمانی، کلی، اهداف ویژه و کاربردی)
۱-۶ سؤالات تحقیق
فصل دوم
۲-۱ مقدمه
۲-۲ تاريخچه ي از رايانش ابري
۲-۳ تعاریف محاسبات ابری
۲-۴ عناصر زیر بنایی محاسبات ابری
۲-۵ مقایسه cloud computing و grid computing
۲-۵-۱ تفاوت های عمده میان grid و cloud
۲-۶ مزایای استفاده از cloud computing
۲-۷ سرویس های (cloud computing (Saas, Pass, Iaas
فصل سوم
مروری بر کارهای انجام شده
فصل چهارم
نتیجه گیری
فهرست منابع و مآخذ
فهرست شکل ها

تعداد صفحاتنوع فایلقیمت
42WORD5,900 تومان

ارزیابی روشهای یافتن هوشمندانه سرویس ها در سیستم های ابریلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *