دانلود طرح توجیهی بسته بندی حبوبات و خشکبار

طرح توجیهی بسته بندی حبوبات و خشکبار
طرح توجیهی بسته بندی حبوبات و غلات ایران دانلود رایگان طرح توجیهی بسته بندی حبوبات صنعت وابسته به گروه هدف از ارائه طرح توجیهی بسته بندی حبوبات و غلات معرفی آن به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری است که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم.بسته بندی مواد غذایی به ظرفیت ۲۰۰۰ تن ﻃﺮح ﺗﻮﺟﻴﻬﻲ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻨﺪي ﻣﻮاد ﻏﺬاﻳﻲ. ﺑﻪ ﻇﺮﻓﻴﺖ ۲۰۷۵ ﺣﺒﻮﺑﺎت، آرد و ادوﻳﻪ ﺟﺎت ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻨﺪي ﺷﺪه. ﺗﻌﺪاد ﺷﺎﻏﻠﻴﻦ: ۱۸ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺎزار ﺗﻘﺎﺿﺎي ﻣﻄﻠﻮب داﺧﻠﻲ ﺑﺮاي اﻧﻮاع ادوﻳﻪ ﺟﺎت ، ﺣﺒﻮﺑﺎت و ﺳﺎﻳﺮ. ﻣﺤﺼﻮﻻت طرح توجیهی احداث کارگاه بسته بندی حبوبات فروردین ۹۳جزییات پیوند طرح توجیهی ، دانلود طرح توجیهی ، طرح توجیهی بسته بندی حبوبات و خشکبار دانلود رایگان طرح توجیهی word بسته بندی لوبیا – خانه مقدمه ای بر طرح توجیهی بسته بندی حبوبات و ضرورت طرح کسب و کار بسته بندی لوبیا مقاله بسته بندی انواع حبوبات و خوشکبار و قند و شکر در بسته های ۹۰۰ گرمی و طرح توجیهی بسته بندی حبوبات خشکبار میوه سبزی خشک و ادویه جات – مرداد ماه سال طرح بسته بندی مواد غذایی -دانلود رایگان طرح توجیهی بسته بندی حبوبات و خشکبار پایگاه اطلاعات سرمایه گذاری ایران گزارش توجیهی صدور جواز تاسیس طرح بسته بندی مواد غذایی شرکت تعاونی با ظرفيت بسته بندی۹۹۸۸ تن حبوبات ، ادویه جات ،غلات و سبزیجات خشک در سال.

طرح توجیهی بسته بندی حبوبات و خشکبار

دانلود طرح توجیهی بسته بندی حبوبات و خشکبار

این فایل با فرمت Word بوده و قابل ویرایش است و همچنین آماده پرینت می باشد.تعداد صفحات ۲۷ می باشد.طرح توجیهی بسته بندی حبوبات بسته بندی لوبیا ،با توجه به بازار تقاضای مطلوب داخلی برای انواع ادویه جات ، حبوبات و سایر محصولات غذایی گرانول یا پودری ، لزوم به توجه بیشتر به بسته بندی این مواد به منظور افزایش سهولت دسترسی و نگهداری مشخص تر می شود.

مقدمه:

بسته بندی به عنوان ک ابزار کار آمد سالهاست که مورد نظر کارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است . استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اینکه قابلیت نگهداری بهتری را به کالا می بخشد در کسب بالاتری از بازار برای کالای مورد نظر نیزموثر است .

نظریه پردازان بازاریابی ، دو نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند که عبارتند از نقش Protective ونقش Promotive . چنانکه از واژه به کار گرفته شده برای این نقش ها نیز بر می آید نقش نخست به وجه نگهداری و دوام حاصل از بسته بندی و نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده و پیش برنده بسته بندی اشاره دارد.

ازدیگر سو توجه ناکافی به موازین بسته بندی بهداشتی موجب گشته است که محصولات مختلف غذایی کشور علیرغم دارا بودن کیفیت بسیار خوب در بدو تولید به دلیل پیدایش پاره ای آلودگی های ثانویه ویا عرضه در اندازه ها واشکالی خارج از استاندارد یا پسند بازار هدف نتوانند به بازار های جهانی راه یافته و مسیر را برای افزایش سطح تولید داخلی هموار نمایند. بدیهی است با اجرای طرح های فرآوری و بسته بندی بهداشتی ، محصولات غذایی تولیدی کشور، قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را در بازار های جهانی خواهند داشت .
همچین با توجه به بازار تقاضای مطلوب داخلی برای انواع ادویه جات ، حبوبات و سایر محصولات غذایی گرانول یا پودری ، لزوم به توجه بیشتر به بسته بندی این مواد به منظور افزایش سهولت دسترسی ( عرضه ) و نگهداری مشخص تر می شود. ضمن اینکه پرداختن به این موضوع دارای توجیه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای این طرح ، می توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
26 WORD 1,500 تومان

دانلود طرح توجیهی بسته بندی حبوبات و خشکبارلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *