دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷

دانلود گزارش کارآموزی در بیمه آسیا

دانلود گزارش کارآموزی در بیمه آسیا در قالب ورد به صورت آماده و کامل با بهترین کیفیت ممکن بر اساس استاندارد و پلان گزارش کارآموزی ، تنها کاری که شما باید انجام بدید نام محل کارآموزی خود را در قسمت های مربوطه بنویسید.این گزارش به قیمت ۵۹۰۰ تومان می باشد که بعد از پرداخت بلافاصله لینک دانلود نمایش داده می شود.گزارش کارآموزی در بیمه آسیا در ۴۵ صفحه تنظیم شده است که قابلیت ویرایش و پرینت را نیز دارد.

قسمتی از گزارش کارآموزی در بیمه آسیا :

شرکت سهامی بیمه آسیا به منظور انجام عملیات مرتبط با معاملات بیمه و سایر عملیات بازرگانی در تیر ۱۳۳۸ تاسیس شد. بیمه آسیا در تیر ماه ۱۳۳۸ طبق شماره شناسه ۶۷۹۵ در اداره ی ثبت شرکتها به ثبت رسید.

این شرکت بر اساس مصوبه شورای انقلاب اسلامی و لایحه قانونی ملی شدن موسسات بیمه ای و اعتباری در سال ۱۳۵۸، از تاریخ ۴/۴/۱۳۵۸ ملی شد.

اوایل سال ۱۳۶۰ بود که به دلیل عدم اجازه به فعالیت برخی از شرکت های بیمه ای، ساختار و فعالیت های بیمه آسیا ابعاد تازه ای به خود گرفت. اساسنامه ی شرکت بیمه آسیا به استناد ماده دوم قانون اداره ی امور شرکت های بیمه مصوب ۱۳/۹/۱۳۶۷ مجلس شورای اسلامی و به پیشنهاد وزارت امور اقتصاد و دارایی وقت، در جلسه ی ۱۵/۹/۱۳۶۸ به تصویب هیات وزیران رسید. در این اساسنامه بندهایی ذکر شده که طی آن، تسهیلات مطلوبی برای فعالیت های شرکت بیمه فراهم می شود.

فعالیت های شرکت بیمه آسیا براساس مصوبات جدید عبارتند از:

  • انجام انواع عملیات مرتبط با امور بیمه های بازرگانی در ارتباط با بیمه اجناس، مسئولیت های مختلف و اشخاص
  • پذیرش انواع بیمه های اتکایی از موسسات بیمه ای داخلی و خارجی
  • واگذاری انواع بیمه های اتکایی از موسسات بیمه ای داخلی و خارجی

شرکت سهامی بیمه آسیا به منظور توسعه ی فعالیت های مختلف خود در سراسر کشور و در هر زمان و ارائه ی خدمات و ملزومات بیمه ای برای هموطنان گرامی، سرپرستی های یازده گانه ی خود در سراسر کشور و تحت پوشش شعبات مختلف را تاسیس کرده است.

در حال حاضر در ۳۰ استان کشور، ۹۰ شعبه و اداره ی پرداخت خسارت و بیش از ۲۰۰۰ نمایندگی حقیقی و حقوقی در بیش از ۲۷۵ شهر کشور، اقدام به ارائه ی خدمات مختلف بیمه ای شرکت سهامی بیمه آسیا می کنند.

مطالب مرتبط : 

دانلود گزارش کارآموزی بیمه دانا

دانلود گزارش کارآموزی بیمه ملت

دانلود گزارش کارآموزی بیمه ایران

دانلود گزارش کارآموزی در بیمه آسیا

گزارش کارآموزی در بیمه آسیا (پیشگفتار و فهرست)

گزارش کارآموزی در بیمه آسیا

دانلود گزارش کارآموزی بیمه آسیا

گزارش کارآموزی حسابداری بیمه آسیا

برای دانلود گزارش کارآموزی در بیمه آسیا از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
45 WORD 5,900 تومان

دانلود گزارش کارآموزی در بیمه آسیالینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *