دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷

کتاب کدبندی و تصویرسازی واژگان ضروري تافل

همیار دانشجو
بررسی کتاب لغات ضروری برای تافل – کتاب کدبندی و تصویرسازی واژگان ضروری تافل یا Essential Words for TOEFL چاپ انتشارات هر چند این ایراد در مقابل مزیت هایش آنقدر کوچک و قابل صرف نظر کردن است که برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های زبان انگلیسی من می توانید از فهرست کتاب ۴۰۰ لغت ضروری تافل – ای اس ال ایران نگارش درباره من کتاب ۴۰۰ لغت ضروری تافل شامل ۴۰۰ لغت اصلی است که در ۴۰ درس بصورت موضوعی طبقه بندی شده اند. زبان انگلیسی هستند و اگر در حال آماده سازی خود برای آزمون تافل هستید باید من به همه افرادی که قصد افزایش دامنه لغات خود را دارند پیشنهاد میکنم این دومین کتاب پرفروش لغات پرتکرار زبان در ایران منبع مهم زبان دوره یـادگــیــری لـغــات ضــروری تافل بدون فراموشی در ۱۰ روز دوره یـادگـیری اگر هدف، پشت سر گذاشتن یک آزمون زبان مثل تافل است، طبیعتاً باید برای من همیشه برای نشان دادن اهمیت گرامر به دانشجویانم، جمله برای یادگیری لغت می‌توان از کتاب‌های لغتی مثل «۵۰۴ واژه»، «واژگان ضروری برای تافل»، «۴۰۰ واژه ضروری تافل»، «۱۱۰۰ واژه» استفاده با نظر نویسنده محترم، کاملا موافق هستم.این دوره با نگاهی حرفه ای به دنیای واژگان تافل برای زبان آموزان سطوح میانی هستند و شما می توانید در هر جای ایران که هستید در جهت ارتقا سطح لغات تافل خود تلاش کنید مثال های واژه نامه های معتبر دنیا از جمله آکسفورد Oxford و لانگ من Longman/ مثال های نکته: در حین گذراندن دوره اگر هر سوالی از نظر تلفظ، معنی کلمات یا سایر موارد واژگان ضروری تافل ۱۶ | سامانه رسمی آموزش انگلیسی ایران – سام این دوره با نگاهی حرفه ای به دنیای واژگان تافل برای زبان آموزان سطوح میانی هستند و شما می توانید در هر جای ایران که هستید در جهت ارتقا سطح لغات تافل خود تلاش کنید.

دانلود جزوه کد بندی و تصویر سازی واژگان ضروری تافل

 با استفاده از این روش٬ لغات به راحتی در حافظه بلند مدت شما تثبيت خواهند شد و دیگر مشکلات فراموشی لغات رو نخواهيد داشت. با این جزوه لغات اسنشال ورد برای تافل را در زمان کمتر از یک هفته بطور کامل یاد بگيرید. تصویر سازي یا کدگذاري لغات چيست؟ روش تصویر سازي یا کدگذاري لغات اخيرا به عنوان یکی از شيوه هاي نوین براي به خاطر سپردن بهتر لغات در زمان کمتر و با صرف وقت کمتري مطرح شده است که امکان ماندگاري بيشتر لغات در ذهن مخاطب را نيز فراهم می آورد. و امروزه همایش هایی هم در جاي جاي ایران در این خصوص برگزار می شود. این روش تصویر سازي براي یادگيري لغات می باشد که به نظر من عنوان ::سر نخ سازي:: مفهوم بهتر و قابل درك تري به این روش خواهد داد. این روش به این صورت می باشد که شما سعی می کنيد با توجه به دانش قبلی خودتان براي لغتی که در تلاش براي درك یا حفظ معنی آن هستيد یک تصویر یا سرنخ بسازید. دفعه بعد با روبرو شدن با آن لغت سرنخ سریعا در ذهن شما تداعی شده و معنی لغت را به یاد خواهيد آورد. البته به شرط اینکه این سرنخ و تصویر سازي به شيوه درستی انجام شده باشد.

کاربران عزیز پنج صفحه از این فایل را به صورت رایگان قرار دادیم مابقی صفحات را باید خریداری نمایید.

111-Illustration essential vocabulary for TOEFL

222-Illustration essential vocabulary for TOEFL

333-Illustration essential vocabulary for TOEFL

444-Illustration essential vocabulary for TOEFL

5555-Illustration essential vocabulary for TOEFL

 

—————————————————————————————————

مطالب مرتبط

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
93 PDF 3,000 تومان

کتاب کدبندی و تصویرسازی واژگان ضروري تافللینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

8 دیدگاه

  1. سلام
    کد بندی کتاب gigh school رو دارید؟؟؟

  2. سلام،لطفا نمونه ای از فایل رو برای دانلود بگداربدیا برایم یک تا دوصفحه را ایمیل کنید ،آیا فایلهای شما همراه با عکس است؟
    آیا GRE هم دارید؟

  3. سلام، جزوه های زبان خیلی عالی هستن، کاش ۱۱۰۰ هم میذاشتین

  4. بسیار عالی جزوات زبان انگلیسی سایت شما تکه

  5. خیلی ممنون از مدیران سایت که برای پیشرفت زبان ایرانی ها تلاش میکنید

  6. جزوه های اموزش زبان انگلیسی که در سایت قرار دادید خیلی جالب هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *