برترین مقاله در همایش ملی مدیریت بازاریابی ورزشی توسط دانشجویان پیام نور

برترین مقاله در همایش ملی مدیریت بازاریابی ورزشی توسط دانشجویان پیام نور

به گزارش پایگاه خبری همیار دانشجو : دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز تیران در اولین همایش ملی مدیریت بازاریابی ورزشی عنوان جوان ترین گروه پژوهشگر و عنوان برترین مقاله را به خود اختصاص دادند .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تیران درخصوص شرکت دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز تیران در این همایش ضمن بیان اینکه این همایش ملی که با همکاری آکادمی ملی المپیک برگزار شدگفت: اساتید، پژوهشگران و دانشجویان رشته تربیت بدنی وعلوم ورزشی کشور با سطوح علمی تحصیلات تکمیلی با ارسال مقالات در محور های همایش حضور داشتند از سطح علمی وتخصصی بالایی برخوردار بوده است.

دانشجویان ریحانه سلطانی،شیوا داخواه،رضوان عباسی ،زهرا میرزایی، زینب پور پیرعلی،راحله شاپوری،فرزانه رضایی وام البنین مظاهری به سرپرستی مدرس این مرکز مهدی شریفی مقدم با توجه به سطح علمی وانگیزه بالای این دانشجویان در این تلاش علمی موفق به کسب عنوان جوان ترین گروه پژوهشگر وکسب رتبه برترین مقاله در این همایش شدند.

همایش ملی مدیریت بازاریابی ورزشی

لازم به ذکر است اولین همایش ملی بازاریابی ورزشی با هدف ارتقای همکاری های علمی،تبادل اندیشه و ارائه یافته های نوین بین اساتید، پژوهشگران و دانشجویان به منظور رشد و تعالی تربیت بدنی و علوم ورزشی در حوزه بازاریابی ورزشی و با همکاری کمیته ملی المپیک، دانشگاه آزاد اسلامی موسسه آموزش عالی ایوانکی در تهران برگزار شد.

برترین مقاله در همایش ملی مدیریت بازاریابی ورزشی توسط دانشجویان پیام نورلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *