پروژه کارنمای معلمی دانشگاه فرهنگیان

دانلود پروژه کارنمای معلمی دانشگاه فرهنگیان در قالب word با کیفیت بسیار عالی با قابلیت ویرایش و پرینت در ۲۸ صفحه به قیمت ۷۰۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

پروژه کارنمای معلمی

پروژه کارنمای معلمی

پیشگفتار

دانشگاه فرهنگیان امروزه وظیفه مهم و خطیری بر عهده دارد . چرا که این دانشگاه ، دانشجویان زیادی را پذیرفته است . که هرکدام از آنها باید به گونه ای تربیت شوند ، که در آینده انسان ساز و مملکت ساز باشند . هیچ چیز به اندازه تعلیم و تربیت اهمیت ندارد . زیرا آینده کشور در دست معلمان است . بدین گونه است که ما به عنوان معلم وظیفه بزرگ و سنگینی داریم . معلم باید چنان قدرت داشته باشد که دانش آموزان را شیفته درس و مدرسه کند نه اینکه آنها از مدرسه فراری کند .

پروژه یا کارنمای معلمی در دانشگاه فرهنگیان نوعی خود پژوهی است . زیرا شخص از ابتدائی کودکی کند و کاو می کند تا به امروز که معلم شده . پروژه سبب شده که ما به عنوان یک دانشجو معلم بتوانیم درک کنیم چگونه معلم شدیم . آیا رشد و بذر معلم شدن از همان ابتدا در وجود ما بوده است یا نه . در این درس قرار است خاطرات خود را از ابتدا بازگو کنیم . که معلمی یعنی چه؟ چرا معلم شدم؟ و چگونه می توانم به تعهدات خود جامه عمل بپوشانم.

چکیده

پروژه نوعی خود پژوهی است . پژوه داستانی است از عشق ما به معلم شدن و چگونه معلم شدن . ما امروز به عنوان یک معلم باید زیرک و خبره شویم در طول دوران تدریس تجاربها کم نیستند یک معلم خوب باید تمامی این تجارب را در ذهن خود نگه دارد یا آن را روی کاغذ به رشته تحریر در آورد . زیرا نوشتن است که باعث به یاد ماندن یک اثر ، استفاده از تجارب ، گسترش افکار و ایده ها می شود . در این روایت پژوهی مجموعه از باورها ، ارزشها اعتقادات ، پیش بینی ها مطرح می شود . در این درس شخص بیشتر با خودش کار دارد ، که از همان بدو کودکی چه از معلمی می دانست ، چه کارهایی در باب معلم شدن انجام می داد . چه چیزی او را به سمت این شغل مقدس سوق داده است .

در این کار قرار است فصل اول ، شرحی از تجارب دوران تحصیل ام در دوره آموزشی پیش از دانشگاه را بیان کنم . در فصل دوم ، شرح تجارب در دوران تحصیلی دانشگاه و کارورزی و نیز در فصل سوم ، آینده معلمی خود را بازگو کنم .

دانلود پروژه کارنمای معلمی دانشگاه فرهنگیان

فهرست مطالب :
فرم تاییدیه استاد راهنما
تعهد دانشجو معلم
تقدیر و تشکر
پیشگفتار
چکیده
۱-فصل اول : شرح تجارب تحصیلی در دوره آموزشی
۱-۱دوران تولد ، کودکی
۱-۲ورود به مدرسه و دوران مدرسه (ابتدایی)
۱-۳ورود به مقاطع راهنمایی و دبیرستان
۱-۴در دوران کنکور و قبولی دانشگاه
۱-۵دوران دانشگاه
۲-فصل دوم : شرح تجارب تجارب تحصیلی در دوره های آموزشی تربیت معلم
۲-۱راه های پیشنهادی
۳-فصل سوم : تشریح من معلمی حرفه ای در آینده
۳-۱آرمان ها
فهرست منابع

جهت دریافت پروژه کارنمای معلمی دانشگاه فرهنگیان از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
word 7,000 تومان

پروژه کارنمای معلمی دانشگاه فرهنگیانلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *